Інтерфакс-Україна
12:01 17.06.2025

Профільний комітет рекомендував Раді призначити Кравченко генпрокурором - нардеп

1 хв читати
Профільний комітет рекомендував Раді призначити Кравченко генпрокурором - нардеп

Парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді надати президенту України Володимиру Зеленському згоду на призначення Руслана Кравченка на посаду генерального прокурора, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту призначити Руслана Кравченко генпрокурором України", - написав Железняк у Телеграмі у вівторок.

За його словами за це рішення проголосували 15 членів комітету, 2 утримались.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корпуси, гуртожитки і спорткомплекс КПІ ім. Сікорського зазнали пошкоджень в результаті обстрілу РФ

Під ударом РФ були сім областей і Київ, станом на зараз більше десяти загиблих - Шмигаль

Серед загиблих у Києві через нічну атаку – подружжя, є 15-річна постраждала

Путін продовжує вбивства в Україні, щоб змусити США виглядати слабкими, – Сибіга

Новопризначений генпрокурор серед своїх пріоритетів назвав нульову толерантність до корупції та створення умов для захисту бізнесу

Квартиру подружжя соліста гурту "Антитіла" Тополі і співачки Alyosha пошкоджено в результаті обстрілу РФ

ГУР та МЗС евакуювали 176 осіб з Ізраїлю, серед них 133 громадян України - Коордштаб

Сили оборони України минулої ночі знешкодили 354 повітряні цілі з 368, є прямі влучання у 6 локаціях

Відомо про шістьох загиблих унаслідок нічного російського удару, тривають роботи з ліквідації наслідків — ДСНС

Генштаб зафіксував впродовж доби 142 бойових зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА