Інтерфакс-Україна
17:42 26.10.2025

Окупанти атакували Кривий Ріг КАБом, його знищила ППО

1 хв читати
Окупанти атакували Кривий Ріг КАБом, його знищила ППО

 Російські окупанти у неділю вдень атакували Кривий Ріг на Дніпропетровщині КАБом, є постраждала, повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Місто було атаковане КАБом, який був знищений ППО. Від уламків постраждало промислове підприємство. Пожежа вже загашена. Одна людина постраждала, не важка", - написав він у телеграм-каналі у неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше 150 тис. росіян продовжують штурми на Покровському напрямку - Зеленський

Свириденко заявила про початок перезавантаження управління в оборонній сфері: старт аудитів, оновлення НР, перевірка АРМА і ФДМ

Україна повернула з Білорусі 31 цивільного громадянина - Коордштаб

Злочини проти людей і людяності не можуть мати винагороду й прощення - Зеленський

Представники України знають, як захищати національні інтереси і не допустити "третього вторгнення" РФ – Зеленський

Один з енергетичних пакетів від Нідерландів уже на шляху до України – розмова Зеленського з Схоофом

ДБР заявляє про відсутність тиску на працівників Бюро, зокрема фігурантами справи "Мідас"

Делегацію для переговорного процесу з мирного плану США очолить Єрмак, у складі Умєров та Буданов - указ

Консультації з США щодо параметрів майбутньої мирної угоди розпочнуться у Швейцарії цими днями - Умєров

DeepState: У Запорізькій області ворог продовжує наступати на Приморське та намагається обійти Степногірськ із заходу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА