Інтерфакс-Україна
21:20 18.06.2019

Зеленський розповів керівництву ХДС і "Союз 90/Зелених" про кроки досягнення економічного зростання в Україні

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває з офіційним візитом у Німеччині, провів зустрічі зі співголовою партії "Союз 90/Зелених" Робертом Габеком і партії "Християнсько-демократичний союз" Аннегрет Крамп-Карренбауер.

"Глава держави запевнив німецьких політиків у проведенні реформ, які забезпечать верховенство права і справедливе правосуддя, а також поліпшення інвестиційного клімату. Крім того, президент пояснив, які кроки він здійснить для досягнення економічного зростання в Україні", - повідомляє у вівторок прес-служба глави Української держави.

Зеленський наголосив на важливості залучення німецького бізнесу в Україну і зазначив, що особисто контролюватиме цей процес.

"Під час зустрічей ішлося про розвиток альтернативної енергетики та проекти, які планується реалізувати із залученням іноземних партнерів. Президент також порушив питання окупованих територій, повернення полонених українських моряків, видачі російських паспортів на тимчасово окупованій частині Донбасу, розширення санкцій проти Росії", - йдеться в повідомленні.

Зеленський подякував обом політикам за те, що вони стоять на боці України та мають чітку позицію щодо анексії Криму та окупації Донбасу.

"Також обговорювалося питання протистояння ворожій пропаганді. Ініціативи президента підтримали лідери обох партій", - інформують у прес-службі президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін полегшив процедури для ввезення обладнання для власних потреб для проєктів зі значними інвестиціями

Кабмін затвердив порядок перетворення держпідприємства в державне некомерційне товариство

Кабмін продовжив до 31 березня 2027р можливість аграріям пролонгувати кредити по "5-7-9%" за договорами у 2022-2025рр

Саудівська Аравія в жовтні помітно знизить ціни на нафту для Азії та Європи

Без структурної реформи системи протимінної діяльності очищення сільгоспугідь розтягнеться на десятиліття - Рахункова палата

Україна пропонує хвостосховища та відходи ГМК як альтернативні родовища ритичних матеріалів – Мінекономіки

Соболев: Мінекономіки та НБУ напрацьовують механізми для вдосконалення валютного контролю

Україна оголосила конкурси на угоди з розподілу продукції на Межигірську та Свічанську вуглеводневі ділянки

"Енергоатом" від початку року сплатив 102 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-серпень

ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА