Інтерфакс-Україна
10:00 16.04.2025

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

1 хв читати
Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Голова фракцій "Слуга народу" Давид Арахамія назвав депутатів, які виступають проти продовження воєнного стану, "космонавтами з Верховної Ради" і зіронізував щодо закордонних відряджень таких депутатів.

"Деякі космонавти з Верховної Ради виступають проти продовження воєнного стану. Після Сум. Після Кривого Рогу. Під час наступу росіян", - написав він у телеграм у середу.

"Багато журналістів запитують, що я про це думаю. Слів немає. Лише літери, в основному з кінця алфавіту. "Втома від війни" дається взнаки після виснажливого закордонного відрядження", - йдеться у його дописі.

Як повідомлялось, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що у середу голосуватиме проти продовження мобілізації та воєнного стану.

Серед причин, щоб не голосувати Гончаренко називає те, що демобілізації та термінів служби досі немає.

"Зараз наші військові, які захищають свою країну від окупантів – найменш захищені цією ж країною. Фактично знаходяться в рабстві", – додає він.

Друга причина, на його думку – ТЦК, які "досі продовжують бусифікацію. Людей досі пакують на вулицях і мобілізують. Про адекватний рекрутинг ніхто не хоче чути".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Балаклії вже 7 постраждалих, серед них двоє дітей

Одна людина загинула, 5 поранені внаслідок ракетних ударів по Балаклії

Найбільший порт РФ Новоросійськ відновив відвантаження нафти після української атаки

Авіаносець США увійшов до Карибського моря на тлі напруженості у відносинах з Венесуелою

Угрупування ХАМАС буде роззброєне, а Газа демобілізована, заявив Нетаньягу

На Львівщині водій підірвав гранату під час спілкування з поліцейськими після зупинки за порушення ПДР

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про атаки РФ на енергосистему та реакцію уряду на розслідування щодо "Енергоатому"

Сибіга: Путіна зупинять два фактори, але союзникам потрібен новий підхід для допомоги Україні

Балаклійська та Ізюмська громади Харківщини залишилися без світла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА