Інтерфакс-Україна
21:56 08.06.2025

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

1 хв читати
На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення електропостачання, а вночі очікується гроза, повідомила очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"На цю годину в Калуському та Рогатинському районах спостерігаються сильні пориви вітру. Зафіксовані падіння дерев та часткові відключення електропостачання", - написала вона в телеграм-каналі.

За її словами, на місцях працюють відповідні служби для ліквідації наслідків негоди.

Глава ОДА також повідомила, що частково знеструмлена одна лінія електропередач у Калуському районі. Зокрема, без світла – 3 населені пункти (частково).

Роботи з відновлення тривають, наголосила вона.

"Водночас синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Вночі 9 червня в області очікуються грози, град (6-19 мм), шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий)", - попередила Онищук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині сталася пожежа в геріатричному пансіонаті, вогнеборці евакуювали 65 людей

Найближчими днями в Україні переважно без опадів, температура майже не зміниться

Шмигаль обговорив з міністром оборони Естонії постачання озброєнь та розвиток спільних виробництв

На Херсонщині внаслідок російських обстрілів 4 людини загинуло та 9 поранено, в тому числі троє правоохоронців

Ліна Костенко передала гроші на автівку для "Хартії", авто назвали на її честь - Жадан

Запрошення Зеленського на зустріч Трампа і Путіна було б найкращим рішенням - віцепрем'єр Польщі

Голова МЗС Чехії прибув до України та заявив про продовження підтримки українців

Правоохоронці викрили 27 чоловіків, які використовували фальшиві документи для уникнення мобілізації

Сенатор Грем заявив про обмін територіями між РФ та Україною в рамках угоди про припинення вогню

"Сільпо" відкриє перший супермаркет у Буковелі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА