Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:10 25.12.2018

У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

2 хв читати
У доповненому списку санкцій РФ виявилися українські політики, які відмовилися співпрацювати з "Опозиційною платформою - За життя"

Російська Федерація внесла в оновлений список санкцій політиків, які відмовилися увійти в об'єднання "Опозиційна платформа - За життя", таким чином, продемонструвавши, хто є її п'ятою колоною, вважає політолог Кость Бондаренко.

"Таким чином, Росія зробила ведмежу послугу партії "За життя". Або як вони зараз називаються - "Опозиційна платформа - За життя". Оскільки вона чітко підкреслила: це наші люди, ті, хто орієнтуються на Росію. Всі інші - не наші", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи появу оновленого списку російських санкцій у вівторок.

Політолог пов'язує появу оновленого списку санкцій з розколом в "Опозиційному блоці" і відмовою частини його членів об'єднатися в "Опозиційну платформу - За життя".

"Було чимало натяків з боку людей, які пішли в партію "За життя". Вони неодноразово в неформальних і формальних своїх виступах давали зрозуміти: подивимося, що буде", - додав він.

На його думку, списку санкцій демонструє, хто є "п'ятою колоною" Москви, а в кому РФ бачить загрозу своїм інтересам.

"Питання ще й у тому, що з багатьма політиками протягом листопада-грудня велися переговори. Причому, їм пропонували різного роду посили за те, що вони увійдуть в партію Бойка-Медведчука", - сказав К.Бондаренко.

Він також зазначив, що в оновленому списку під санкції потрапили саме ті народні депутати з "Опозиційного блоку-2, які голосували за виключення Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка з фракції.

"Якщо перший список, який був опублікований 1 листопада, - це був список Медведєва, то нинішній, оновлений список - це список Медведчука. В ньому виявилися неугодні йому", - сказав політоло

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Алієв заявив, що російські атаки по азербайджанських об’єктах в Україні не завадять енергетичній співпраці з Україною - ЗМІ

Рютте вважає, що Трамп на майбутній зустрічі перевірятиме чи серйозно налаштований Путін - ЗМІ

США працюють над організацією зустрічі Путіна і Зеленського – Венс

Каллас заявляє, що будь-яка угода між США і Росією повинна включати Україну і ЄС

Україна не допустить аби РФ обманула США – Зеленський

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Зеленський погодив кілька нових санкційних пакетів України

Конгрес США готовий ввести санкції та мита проти РФ – сенатор Грем

Вторинні санкції проти Росії будуть введені в п’ятницю

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА