Інтерфакс-Україна
21:33 16.02.2025

Арахамія: вибори відбудуться не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану

1 хв читати

Вибори в Україні мають відбутися не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану, заявив голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Вчергове нагадаю, що по-перше вибори під час воєнного стану неможливі. А по-друге, в рамках Діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану", - написав він у телеграмі.

Він також рекомендує усім ще раз ознайомитися з текстом цього документа з прийнятими під час дев'ятого діалогу Моне (діалоги Жана Моне заради миру та демократії - ІФ-У) висновками, який долучив під текстом заяви.

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/394

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МАГАТЕ закликала обмежити військову активність щодо інфраструктури українських АЕС

Путін може спробувати напасти на одну з європейських країн до завершення війни в Україні - Зеленський

США – стратегіний партнер на довгі роки і в основі відносин України з ними – повага – Зеленський

Путін у патовій ситуації, він не досяг обіцяних цілей – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 248 ворожих атак - Генштаб

Трамп пообіцяв кожному громадянину США $2000 дивідендів за рахунок митних надходжень

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

На Херсонщині поранень дістали п'ятеро цивільних через російські атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА