Інтерфакс-Україна
15:26 21.11.2025

Зеленський після наради із Сибігою: Зараз щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато

1 хв читати
Зеленський після наради із Сибігою: Зараз щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою та дипломатичною командою.

"Працюємо для врахування українських національних інтересів на всіх рівнях відносин з партнерами. Зараз фактично щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато", - написав Зеленський у телеграм-каналі у п’ятницю.

Він наголосив на важливості того, щоб результатом став достойний мир.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

22 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Венс назвав три ключові умови для будь-якого мирного плану по завершенню війни в Україні

У "Армія+" запустили новий навчальний курс "Основи планування бою"

Традиційна вечеря на День подяки у США подешевшала на 5% за останній рік

Права на показ 4 сезонів Ліги чемпіонів на 5 найбільших ринках Європи

Понад 230 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб: одним із найбільш ефективних засобів DeepStrike є дрон FP-1 від Fire Point, їхній "Фламінго" наразі експериментальна зброя

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА