Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:33 29.03.2019

З огляду на прибуття тисяч іноземних журналістів і спостерігачів за виборами президента можливі черги в аеропортах Києва - Держприкордонслужба

1 хв читати
З огляду на прибуття тисяч іноземних журналістів і спостерігачів за виборами президента можливі черги в аеропортах Києва - Держприкордонслужба

Напередодні виборів президента України в країну переважно через міжнародні аеропорти Києва прибувають кілька тисяч іноземних журналістів і представників моніторингових місій, через що можливі затримки під час проходження державного кордону, попереджають у Держприкордонслужбі України.

"Шановні іноземні журналісти та міжнародні спостерігачі! (...) Більшість з вас прибуває через аеропорти в Києві. Відповідні служби роблять усе необхідне, щоб пришвидшити перетин кордону, однак можливі затримки. Просимо з розумінням ставитися до ситуації. Бажаємо вдалої роботи під час ваших місій", - йдеться в оприлюдненому в п'ятницю вдень повідомленні прес-служби українського прикордонвідомства.

Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Як повідомлялося, станом на 27 березня Центральна виборча комісія України зареєструвала 2344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій і 17 іноземних держав на чергових виборах президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Києві під час тривоги зупинятимуть рух автомобілів і громадського транспорту з правого на лівий берег по Південному мосту – КМДА

Standard One презентував новий прибутковий будинок "S1 Позняки" у Києві

У Києві з 17 до 21 листопада змінять маршрути деяких трамваїв через ремонт колій

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Акція протесту проти корупції в Києві на Майдані зібрала менше 30 учасників

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Померла одна з постраждалих внаслідок обстрілу Києва 14 листопада, кількість загиблих сягнула 7 – КМВА

Пошуково-рятувальні роботи в зруйнованій ворогом у ніч на п'ятницю 9-поверхівці в Деснянському районі завершено

Кількість постраждалих в Києві після нічної атаки сягнула 36 людей, пʼятеро з них у важкому стані

Київська громада передала бійцям 112-ї бригади тероборони 1,5 тис. БпЛА різних типів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА