Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:06 16.09.2020

Політична агітація в навчальних закладах заборонена - Міносвіти

2 хв читати
Політична агітація в навчальних закладах заборонена - Міносвіти

Міністерство освіти і науки України наголошує на неприпустимості політичної агітації у навчальних закладах.

"До Міністерства освіти і науки України надходить інформація щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації. У зв’язку з цим МОН звернулося з листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зокрема, у відомстві просять взяти до уваги інформацію щодо недопущення неправомірного використання приміщень навчальних закладів для ведення політичної агітації.

У міністерстві нагадують, що згідно зі ст. 31 закону "Про освіту" політичні партії (об'єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність навчальних закладів.

У навчальних закладах забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- або відеоматеріалів, інших матеріальних або нематеріальних об'єктів (окрім підручників), які містять: найменування або символіку політичних партій (об'єднань), громадських або благодійних організацій, назва або символіка яких співзвучні з назвами і символікою політичних партій (об'єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) або засновниками політичних партій (об'єднань), громадських або благодійних організацій, назва або символіка яких співзвучні з назвами і символікою політичних партій (об'єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зазначена заборона не поширюється на офіційну переписку, реалізацію освітньої програми навчального закладу й у випадках, передбачених виборчим законодавством.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Главу "Укренерго" може бути обрано простою більшістю голосів наглядради з третьої спроби

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

Новим президентом Південної Кореї став Лі Чже Мьон

Опозиціонер Лі Чже Мен лідирує на виборах президента Південної Кореї після опрацювання понад 55% бюлетенів

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА