Інтерфакс-Україна
18:14 25.06.2025

Двом чоловікам, що напали на бійця "Азову", повідомлено про підозру

2 хв читати
Двом чоловікам, що напали на бійця "Азову", повідомлено про підозру
Фото: https://t.me/SpecprokuraturaZahidRegion/

Правоохоронці оголосили підозру двом військовим за фактом хуліганства - в Івано-Франківську вони напали на місцевого жителя, бійця "Азову", з використанням палиці та сльозогінних балончиків, потерпілий отримав хімічні опіки та численні забої, повідомила Спецпрокуратура Західного регіону.

"За даними слідства, 13 червня підозрювані, перебуваючи у дворі житлового будинку у Івано-Франківську, напали на місцевого мешканця, бійця штурмової бригади спеціального призначення "Азов". Вони були озброєні предметами, схожими на телескопічну палицю та сльозогінні балончики", - йдеться у повідомленні прокуратури у телеграмі у середу.

Повідомляється, що нападники побили чоловіка і розпилили йому в обличчя хімічну речовину. У результаті, потерпілий отримав хімічний опік очей та численні забої. Після інциденту чоловіки втекли з місця події, однак правоохоронці встановили їхнє місцеперебування. Підозрюваними виявилися військовослужбовці однієї із військових частин.

Наразі їм повідомлено про підозри за фактом хуліганства. Прокурори подали до суду клопотання про обрання для них запобіжних заходів. Разом з тим, встановлюється можлива причетність інших осіб до злочину, а також мета його вчинення.

Досудове розслідування і оперативний супровід – ГУНП в Івано-Франківській області та УСБУ у Івано-Франківській області.

Як повідомлялося, майор 12-ої бригади спецпризначення "Азов" Андрій Кориневич, який брав участь в обороні Маріуполя та пройшов російський полон, два дні тому повідомив у Facebook про напад на нього 13 червня цього року в Івано-Франківську.
Кориневич стверджує із посиланням на дані поліції, що нападниками були військовослужбовці 3-ої окремої штурмової бригади, "які тісно пов’язані з командиром 3-го армійського корпусу Андрієм Білецьким".
На даний момент у агентства "Інтерфакс-Україна" відсутні коментарі даної ситуації з боку 3-ї окремої штурмової бригади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Країни Люблінського трикутника закликали до скоординованої відповіді на вторгнення дронів РФ у Польщу

Сили оборони відкинули противника поблизу Покровська, ворог просунувся у Серебрянському лісництві - DeepState

БпЛА влучив у підприємство в Чернігові, виникла пожежа

Зеленський і Стубб ушанували пам’ять загиблих воїнів біля Стіни памʼяті в Києві

У лікарні помер підліток, поранений внаслідок ворожого обстрілу на Харківщині

Велика Британія та Україна уклали угоду про обмін технологіями у виробництві БпЛА

Ізраїль не комунікує з Україною щодо цьогорічного паломництва хасидів до Умані - посол Корнійчук

Російський дрон влучив у собор в Сумах, який є одним із символів міста

Знешкоджено хакерське угруповання, яке завдало мільярдних збитків світовим компаніям

У планах уряду повна відмова від інтернатної системи - Улютін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА