Інтерфакс-Україна
18:44 21.01.2026

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

1 хв читати

Печерський районний суд Києва скасував домашній арешт для колишнього мера Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного в службовій недбалості, повідомляє "Суспільне".

У повідомленні у Телеграм-каналі зазначається, що Труханову змінили запобіжний захід на особисте зобов'язання.

"Запобіжний захід Труханову змінили у справі про службову недбалість, яка призвела до загибелі дев’ятьох людей під час негоди 30 вересня 2025 року", – йдеться у повідомленні.

За інформацією "Суспільного", разом з ексмером підозру у ній отримали девʼять посадовців, серед яких — заступники Труханова, керівники департаментів міськради та комунального підприємства "Міські дороги".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

Землетрус магнітудою 4,8 відбувся в акваторії Азовського моря біля Казантипу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА