Інтерфакс-Україна
15:49 09.05.2025

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

1 хв читати
Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін
Фото: https://ksf.openukraine.org/

Російський народ, який підтримує агресію Кремля, має розділити відповідальність за війну проти України, вважає засновник і голова Київського безпекового форуму, прем’єр-міністр України у 2014-16 роках Арсеній Яценюк.

"Ми маємо знати, що ця війна стосується не лише Путіна. Йдеться про російський народ і ті глибинні першопричини, які спонукали Кремль до вторгнення. Росіяни завжди намагалися викорінити українську націю. Путін лише віддзеркалює почуття значної частини російського суспільства, тож вони також повинні нести відповідальність", - заявив Яценюк під час 17-го щорічного Київського безпекового форуму під назвою "UA: Єднаймося знову, щоб подолати світового агресора", організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

Засновник  Київського безпекового форуму наголосив, що російська армія та її громадяни безпосередньо причетні до злочинів на окупованих територіях.

"А хто вбиває українців? Звичайні росіяни", - зазначив він.

За його словами, Путін зумів нав’язати свої правила значній частині світу, заручившись підтримкою тоталітарних режимів, зокрема Китаю.

"Президент Сі сьогодні, 9 травня, спеціально прибув на Красну площу, щоб надіслати сигнал до Овального кабінету. Але якщо Путіна не зупинити, якщо вісь зла зміцніє, світ втратить баланс сил", - підсумував Яценюк.

ОСТАННЄ

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА