Інтерфакс-Україна
09:37 11.12.2025

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

1 хв читати
Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту 46-річному одеситу, який в стані алкогольного сп’яніння подзвонив правоохоронцям і повідомив про закладення вибухівки в підвал багатоповерхового житлового дому, в якому сам і проживає, повідомляється на сайті Національної поліції України в четвер.

"Декілька днів тому на спецлінію 102 анонімно зателефонував чоловік та повідомив, що заклав 200 кг тротилу в підвалі однієї з багатоповерхівок у Київському районі Одеси… За результатами огляду будівлі і прилеглої до неї території, жодних вибухових пристроїв чи небезпечних речовин виявлено не було. У ході проведення першочергових слідчих та оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про мінування", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив слідчий у справі Владислав Мокаленко, псевдомінера було затримано і за наявності достатніх доказів йому повідомлено про підозру за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України - завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками, яка передбачає максимальне покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

На Одещині працюють рятувальники з 12 регіонів України - очільник МВС

Прем'єрка Данії: Сьогоднішній день є хорошим прикладом того, що коли щось є необхідним, ми здатні це забезпечити

Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України — Зеленський

Зеленський запросив Навроцького до України

СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА