Інтерфакс-Україна
21:56 08.06.2025

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

1 хв читати
На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення електропостачання, а вночі очікується гроза, повідомила очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"На цю годину в Калуському та Рогатинському районах спостерігаються сильні пориви вітру. Зафіксовані падіння дерев та часткові відключення електропостачання", - написала вона в телеграм-каналі.

За її словами, на місцях працюють відповідні служби для ліквідації наслідків негоди.

Глава ОДА також повідомила, що частково знеструмлена одна лінія електропередач у Калуському районі. Зокрема, без світла – 3 населені пункти (частково).

Роботи з відновлення тривають, наголосила вона.

"Водночас синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Вночі 9 червня в області очікуються грози, град (6-19 мм), шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий)", - попередила Онищук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА