Інтерфакс-Україна
14:41 12.07.2025

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

1 хв читати
Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко заявляє, що якщо він матиме змогу, то братиме участь у наступних виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

"Що стосується моєї кандидатури на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, то в мене був такий досвід, і я щасливий, що в мене він був. І коли почнуться нові вибори ректора, якщо я буду мати можливість, я також буду приймати вних участь", - сказав Вітренко на онлайн-зустрічі з представниками Студпарламенту КНУ і КПІ в суботу.

Як повідомлялося, 12 липня Вітренко заявив, що з ним не було жодних розмов щодо посади міністра освіти. В то й же час, він додав, що якщо така пропозиція надійде, він погодиться. Крім того, він заявив, що має амбіції також стати секретарем Київської міської ради.

В 2020 році студпарламент КНУ ім. Шевченка виступив проти призначення Вітренка в.о. ректора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп повідомив, що справою про вбивство українки Заруцької займається ФБР

"Рамштайн" має дати конкретні результати щодо ППО і PURL - Зеленський

Шмигаль на "Рамштайні": Україні потрібні 10 систем Patriot та ракети до них, це терміново

Шмигаль на "Рамштайні" закликав партнерів до фінансування виробництва зброї: є загроза втрати переваги в FPV-дронах на передовій

Стубб та генсек ООН обговорили припинення війни в Україні та реформування ООН

"Київтеплоенерго", готуючись до зими, відремонтувало понад 560 водогрійних котлів

Зеленський привітав прем'єра Норвегії з результатами виборів та подякував за підтримку

Велика Британія профінансує та виробить тисячі далекобійних дронів для України – міністр оборони

Пісторіус на "Рамштайні": Німеччина започаткує нову ініціативу "deep strike" та посилить підтримку закупівлі безпілотників дальньої дії

Перші пускові установки двох систем Patriot, які Німеччина зобов'язалася поставити, вже передані Україні - Пісторіус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА