Інтерфакс-Україна
16:58 20.08.2020

Приписування партіям проросійської позиції на місцевих виборах в Україні використовують як "чорну" технологію - думка

1 хв читати
Приписування партіям проросійської позиції на місцевих виборах в Україні використовують як "чорну" технологію - думка

Зарахування політичних партій до списку проросійських на місцевих виборах 2020 року в Україні використовують як нову "чорну" виборчу технологію, впевнений політолог Вадим Карасьов.

"Кожні вибори приносять щось нове в скарбничку використаних технологій. Не відстають і "чорні" технології, намагаючись знайти щось нове на конкурентів... вже зараз з'явилася нова фішка: обвинувачення партій у проросійськості", - написав він у соцмережі Facebook у четвер.

Карасьов наголосив, що насамперед технологію використовуватимуть в інтернеті - зокрема в соціальних мережах і Вікіпедії.

"Атакують партії, далекі від націоналістичного спектру. Цього разу - "Пропозиція" і "Наш край". І якщо перша сама підставилась, використовуючи в логотипі триколор, то друга, судячи з усього, потрапила під роздачу безпричинно. Точніше, "Наш край" потрапив під неї через боротьбу за певні регіони, де ярлик "проросійська" мінусує рейтинг", - зазначив Карасьов.

Він також нагадав, що раніше схожу технологію застосовували проти партії "Свобода", якій ЗМІ приписували зв'язки з російським "Газпромом".

"Насправді, проросійська ніша завжди була досить вузькою. Реально проросійськими раніше були комуністи і партія "Союз" (хто її пам'ятає?). Нині їх місце посіла "ОПЗЖ". Решта партій в Україні так чи інакше проукраїнські. Тому цей ярлик до них погано клеїться. Але - намагаються", - уклав Карасьов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА