Інтерфакс-Україна
12:58 03.10.2025

Команда Порталу послуг Києва оцифровує соціальні послуги для тих, чиє житло пошкоджене або зруйноване війною

2 хв читати
Команда Порталу послуг Києва оцифровує соціальні послуги для тих, чиє житло пошкоджене або зруйноване війною

Команда Порталу послуг Києва почала роботу над оцифруванням соціальних сервісів для мешканців, чиє житло постраждало від війни; першою в онлайн режимі запрацює послуга щомісячної фінансової допомоги на 20 тис грн., яку планують запустити цього року, повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації з посиланням на департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Як повідомляється на сайті КМДА у п'ятницю, наразі на Порталі можна ознайомитися з покроковими інструкціями щодо 3 видів допомоги: одноразової виплати 40 тис грн – для оренди тимчасового житла тим, чиє житло зруйноване; щомісячної підтримки 20 тис грн (максимум 1 рік) – для власників пошкоджених квартир і будинків, у яких неможливо проживати та одноразової виплати 10 тис грн – у межах міської програми "Турбота. Назустріч киянам"

Як зазначають у команді Порталу, вже зібрано всі необхідні алгоритми в одному місці на Порталі, щоб кияни могли отримати допомогу без додаткового стресу. Наступним кроком стане повна цифровізація послуг, щоб заяву можна було подати онлайн.

Першою в онлайн перейде послуга щомісячної фінансової допомоги в розмірі 20 тис грн. Запустити її планують уже цього року.

За інформацією заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марини Хонди, за 9 місяців цього року столиця виплатила понад 165 млн грн матеріальної допомоги мешканцям, будинки яких пошкоджені внаслідок обстрілів. Порівняно з попередніми роками кількість звернень зросла більш ніж удвічі, що підтверджує важливість швидкого та зручного доступу до сервісів.

Портал послуг Києва лишається єдиною цифровою точкою доступу до міських сервісів, об’єднуючи в одному місці соціальні, освітні та адміністративні послуги для мешканців і гостей столиці.

ОСТАННЄ

Метеорологи підвищили рівень небезпеки погодних умов на півдні Одещині до помаранчевого

Самп'єрто: порушення повітряного простору Європи - нагадування, що війна РФ не обмежується Україною

Застосування коефіцієнтів зменшення пенсій військовослужбовців є протиправним – Верховний суд

Оголошено лауреатів Нобелівської премії з фізики в 2025 році

В Україні в наступні дві доби збережеться дощова, помірно тепла погода

Ворог обстрілом пошкодив локомотивне депо та 3 електропоїзди на Полтавщині

Керівника апарату КМДА, якого підозрюють у підробці документів задля виїзду за кордон, відсторонено від посади - прокуратура

Самп'єрто запропонує ПА ОБСЄ приєднатися до коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала РФ

Федерація страхових об’єднань України відкрила офіс у Брюсселі

Посадовця "Київмедспецтрансу" підозрюють у привласненні 1,9 млн грн, призначених для машин "швидкої"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА