Інтерфакс-Україна
12:12 13.03.2025

Кличко звільнив міських чиновників-фігурантів розслідування корупції

1 хв читати
Кличко звільнив міських чиновників-фігурантів розслідування корупції

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко звільнив низку міських чиновників-фігурантів розслідування  корупції у Києві, повідомив мер у Телеграм-каналі.

“Щодо останніх резонансних новин, які стосуються зокрема земельної сфери столиці (…) Зі своїх посад в КМДА звільнені заступник голови КМДА Петро Оленич, заступник керівника комунального підприємства (КП) "Київблагоустрій" Олексій Мушта. Заступник директора КП "Спецжитлофонд" Юрій Леонов процедурно звільнений буде від завтрашнього числа”, - повідомив він.

Мер також наголосив, що депутат Київради, голова земельної комісії Михайло Терентьєв написав заяву про звільнення з посади директора КП "Інженерний центр", а фракція партії "УДАР" відкликає його з депутатів Київради.

За словами Кличко, під звільнення також підпадають директор КП "Київський інститут земельних відносин" Ігор Долинський, директор КП "Спецжитлофонд" Володимир Шарій, директор КП "Фінансова компанія "Житлоінвест" Віктор Погребний та заступник директора департаменту містобудування та архітектури Валентина Святина.

Низка очікуваних найближчим часом звільнень анонсована й щодо комунального об'єднання "Київзеленбуд". Йдеться про генерального директора підприємства Юрія Бахмата, його першого заступника Олексія Лукаша та заступника начальника управління капітальних вкладень Олександра Гори.

“Перевірки в різних департаментах тривають, і це будуть не останні звільнення заради очищення”, - наголосив мер Києва і додав, що місто надає правоохоронцям всі запрошувані документи та сприяє слідству.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прифронтові громади отримають до 10 млн грн на укриття і транспорт – Зеленський

Уряд схвалив виділення 1,28 млрд грн на завершення 23 проєктів відбудови – Мінрозвитку

Зеленський відвідав поранених військових на Дніпропетровщині і відзначив їх державними нагородами

ССО взяли в полон 14 росіян на Курщині

Литва на "Рамштайні" пообіцяла додатково EUE30 млн на військову підтримку України - міністр оборони

Зеленський провів нараду у Кривому Розі щодо посилення ППО, область зазнала 2,1 тис. ударів від початку року

Мінкультури виважено підходить до вивезення музейних колекцій за кордон, щоб на них не претендували інші країни, зокрема Росія - Григоренко

Україна разом із партнерами працює над досягненням повного припинення вогню – Єрмак

Держава законтрактувала тільки 10% обсягів вітчизняного виробництва засобів РЕБ через брак коштів - Камишін

Мінкультури скаржиться на нестачу площ для розміщення евакуйованих музейних цінностей з прифронтових територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА