Інтерфакс-Україна
15:26 12.09.2025

Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

1 хв читати
Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський подякував Великій Британії за оголошений у Києві новий санкційний пакет.

"Загалом у ньому 100 позицій. Сильний удар по тіньовому флоту Росії та її військових ланцюгах постачання. До пакету увійшли 70 танкерів, 27 компаній, виробників і постачальників для російського ВПК, зокрема й залучених до виробництва "Іскандерів", та три фізичні особи", - повідомив Зеленський у телеграм-каналі у п'ятницю.

Він зазначив важливість того, що під час підготовки санкцій врахували українські пропозиції. "Україна давно наголошує, що потрібно тиснути на Росію саме в цих сферах і позбавляти Москву всіх можливостей, які дають змогу продовжувати війну", - додав президент.

"Очікуємо, що інші наші партнери теж продовжать тиск на інфраструктуру російського тіньового флоту й фінансову систему", - наголосив Зеленський.

За його словами, треба робити все можливе, щоб забирати гроші в російської воєнної машини, оскільки лише так можна зупинити РФ і закінчити цю війну.

Як повідомлялося, Лондон поповнив санкційні списки 70 суднами, які пов'язані з РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

Режисер Олег Сенцов став командиром батальйону

Директор НАБУ: Наполягаємо на праві розпочинати розслідування щодо корупції народних депутатів

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

Ключовим досягненням зустрічі Зеленського з Путіним має стати перемирʼя, моніторинг якого механізмами ООН чи ОБСЄ Україна оцінює песимістично - Сибіга

Міністр оборони України підтвердив потребу щонайменше у $120 млрд для продовження війни у 2026р

Прогрес до миру за останні 3 міс. більший за 3 роки правління Байдена – Трамп у зверненні до 20 конференції YES

Авіаційні операції в Польщі завершено, системи ППО повертаються до стандартного режиму

Румунія оголосила повітряну тривогу через загрозу можливих ударів російських дронів

Дрони ГУР атакували НПЗ в Уфі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА