Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:38 15.09.2020

Зеленський: Більшість мерів хотіли стати кандидатами від "Слуги народу", але вони були при владі багато років і робили лише парки з фонтанами

1 хв читати
Зеленський: Більшість мерів хотіли стати кандидатами від "Слуги народу", але вони були при владі багато років і робили лише парки з фонтанами

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що більшість мерів українських міст хотіли йти на місцеві вибори кандидатами від "Слуги народу", але команда президента вирішила висунути інших кандидатів, навіть якщо вони не так відомі.

"Національні вибори і місцеві вибори - це різні речі хоча б тому, що явка на національних виборах набагато вище. Але я впевнений, що "Слуги народу" теж виграють місцеві вибори, якщо скласти всі результати. Йдеться не стільки про конкуренцію між політичними партіями, скільки про мерів та місцеві ради. Більшість мерів зв'язувалися з нами, і просили нас стати кандидатами від "Слуги народу". Ми відмовилися. Багато з цих мерів перебували при владі від 10 до 20 років. І що вони зробили? Парки та фонтани створені замість того, щоб вирішувати проблеми", - сказав він в інтерв'ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

Зеленський зазначив, що багато мерів також саботували заходи держави із боротьби з коронавірусом, і дозволили масові заходи, тому що це приносить популярність.

"Тому ми вирішили, що краще запропонуємо своїх кандидатів, навіть якщо вони не так добре відомі", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Ми працюємо з партнерами, щоб купити додаткові "Петріоти"

Базовим фінансовим забезпеченням для контрактів у ЗСУ може бути 50-60 тис. грн – Зеленський

Зеленський: у мене немає жодного особистого ставлення до Кудрицького

Зеленський анонсував масове виробництво альтернативи БпЛА Mavic

У Покровську знаходяться 314 російських військових – Зеленський

Зеленський про можливість отримання літаків Rafale: все залежить від перемовин

Україну обрано до Виконавчої ради ЮНЕСКО на 2025–2029рр - Зеленський

Президент Кенії подякував Зеленському за згоду сприяти у звільненні кенійців, шахрайськи завербованих РФ на війну

Зеленський: Будемо збільшувати фінансування корпусам ЗСУ, які перебувають у найбільш гарячих боях

Україна буде масштабувати всю технологічну основу, яка допомагає у евакуації поранених воїнів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА