Інтерфакс-Україна
11:31 17.01.2026

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

1 хв читати
Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

Народний депутат, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко передав військовим 636-го окремого зенітного батальйону, який прикриває небо над Сумщиною, автомобіль, генератори та зарядні станції.

"Працювати на Сумщині "- означає захищати не лише область, а й усю країну. Саме звідси ворожі дрони, якщо їх не зупиняти, розлітаються далі "- у наші міста й села", – зазначив політик на сторінці у Facebook.

За його словами, держава не може повністю забезпечити потреби протиповітряної оборони, тому мобільні групи часто тримаються завдяки волонтерам.

"Хлопці щодня стоять у холодних полях при мінус 15. Тому ми передаємо машину, генератори та зарядні станції, щоб забезпечити їм мінімальні умови для служби", – додав Порошенко.

Лідер "Євросолідарності" наголосив, що Сумщина нині фактично прикриває всю країну від російських ракет і дронів, а завдання волонтерів "- бути поруч і допомагати військовим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА