Інтерфакс-Україна
18:26 16.04.2025

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

2 хв читати
Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства 19-річного місцевого жителя на Прикарпатті: фігуранти нанесли численні удари ножем потерпілому, а тіло намагалися приховати на околиці Івано-Франківська.

"16 квітня близько 02:00 ночі поліцейські виявили тіло 19-річного молодика з ознаками насильницької смерті. З місця події слідчі вилучили речові докази, які вже направили на експертне дослідження", - йдеться в повідомленні Національної поліції на сайті в середу.

Поліцейські за лічені хвилини встановили осіб, причетних до особливо тяжкого злочину. Йдеться про двох 14-річних місцевих підлітків. Слідчі з’ясували, що неповнолітні, увівши потерпілого в оману, навмисне заманили його в лісопаркову зону з метою вчинити особливо тяжкий злочин.

"Встановлено, що неповнолітні завдали тілесних ушкоджень потерпілому під час спуску з Вовчинецьких пагорбів. Потім заволоділи його особистим майном, а тіло заховали в лісі", - зазначають в поліції.

Поліцейські затримали двох зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Слідчі Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області інкримінують їм вчинення кримінального правопорушення, передбаченого п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, їм оголошені підозри.

"Слідчі інкримінують неповнолітнім умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб з особливою жорстокістю", - уточнюють в Нацполіції.

Вирішується питання щодо процесуального статусу третього учасника - 15-річного неповнолітнього.

Досудове розслідування триває. Слідчі дії спрямовані на встановлення всіх обставин злочину та ролі кожного із затриманих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Букмекери дещо погіршили шанси України після першого півфіналу "Євробачення-2025"

Армія РФ ударила по промисловому об'єкту в Сумах – міська влада

Міністерства мають активно працювати з партнерами щодо конфіскації знерухомлених активів РФ в іноземних юрисдикціях - Шмигаль

В партії "УДАР" заявили про начебто заплановані на четвер обшуки у депутатів Київради

В Олексієво-Дружківці на Донеччині оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми

Через ворожий авіаудар по Купʼянську загинув мирний мешканець – прокуратура

У Раді Європи дали "зелене світло" створенню Спеціального трибуналу за злочини агресії, скоєні росіянами

Громади мають доплачувати ветеранам-викладачам курсу "Захист України" в школах - Верещук

Голова профільного комітету Ради припускає можливість технічної зустрічі глав МЗС України та РФ у Стамбулі

Кількість патронатних сімей в Україні збільшилася до 500 - Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА