Інтерфакс-Україна
09:06 07.08.2025

Голова НАЗК має погоджувати з держсекретарем Кабміну встановлення собі матдопомоги на оздоровлення

1 хв читати
Голова НАЗК має погоджувати з держсекретарем Кабміну встановлення собі матдопомоги на оздоровлення

Кабінет міністрів унормував, що голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Павлущик має погоджувати з державним секретарем Кабміну встановлення собі матеріальної допомоги на оздоровлення.

Згідно з розпорядженням №828 від 6 серпня, з метою врегулювання потенційного конфлікту інтересів уряд застосував зовнішній контроль за виконанням головою Національного агентства з питань запобігання корупції Віктором Павлущиком повноважень щодо встановлення собі матеріальної допомоги на оздоровлення.

Визначено, що особою, уповноваженою на проведення зовнішнього контролю, є державний секретар Кабміну Костянтин Мар’євич.

Таким чином голові НАЗК Павлущику доручено приймати рішення щодо встановлення собі матеріальної допомоги на оздоровлення після погодження проєктів таких рішень із держсекретарем Кабміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

В Херсоні 16 постраждалих внаслідок атаки російського дрона по маршрутці - обладміністрація

Російський дрон атакував маршрутку під Херсоном, 2 загиблих – прокуратура

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

Зеленський: Українське територіальне питання в Конституції. Відступати ніхто не буде. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть

Двоє загиблих унаслідок атаки російського FPV-дрона на Запорізький район

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА