Інтерфакс-Україна
13:27 23.11.2025

Українська делегація прибула до Швейцарії для переговорів зі США

2 хв читати
Українська делегація прибула до Швейцарії для переговорів зі США

Перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця повідомив про прибуття української делегації до Женеви, де пройдуть міжнародні консультації щодо припинення війни в Україні.

"Угода(и) в Швейцарії з США; план(и) на тлі щоденних ракетних ударів та робочих вихідних, а потім не менш насичений тиждень! Привіт, Женева!" - написав Кислиця в Х у неділю.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський сформував склад делегації для участі в переговорному процесі зі Сполученими Штатами Америки та іншими міжнародними партнерами України, а також з представниками РФ, делегацію очолить керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Відповідний указ було розміщено на сайті президента.

У складі делегації 9 високопосадовців, зокрема голова делегації – керівник Офісу президента Андрій Єрмак, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. А також начальник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Гнатов, Голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко, перший заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Євгеній Острянський, заступник Голови Служби безпеки України Олександр Поклад, радник керівника Офісу президента України Олександр Бевз.

В свою чергу CNN, опираючись на слова американського високопосадовця повідомило, що міністр Сухопутних військ США Ден Дрісколл та його команда в суботу приземлилися в Женеві, де проведуть зустрічі з високопосадовими українськими чиновниками для обговорення подальших кроків до миру. За інформацією видання, держсекретар США Марко Рубіо та спеціальний посланник Стів Віткофф приєднаються до переговорів у Женеві у неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У нас є деякі системи ППО з дефіцитом ракет

Рютте: Гарантії безпеки для України мають бути такими, що якщо Путін знову захоче напасти, то наслідки будуть руйнівними

Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру

Активи Росії мають бути використані для захисту від агресії РФ та відбудови – звернення Зеленського до Євроради

Рада запровадила нові інструменти підтримки кінематографії: фінансування девелопменту, нацрібейт і відшкодування відсотків за кредитами

УЧХ, ArcelorMittal та Люксембурзький Червоний Хрест планують співпрацю для реалізації гуманітарних програм в Україні

Зеленський: Діалог зі США непростий, я хотів би щоб вони вжили більше кроків для тиску на РФ

Вступ до ЄС може бути прискорений – Зеленський

Європейські країни-партнери поки напряму не говорили про гарантії безпеки за прикладом ст.5 НАТО з їх боку – Зеленський

Рада гарантувала додаткову відпустку звільненим з полону військовим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА