Інтерфакс-Україна
16:08 21.11.2025

"Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції Маслова

1 хв читати
"Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції Маслова
Фото: https://sluga-narodu.com/

Фракція "Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції голову комітету Верховної Ради з питань правової політики Дениса Маслова, повідомила народна депутатка Марія Мезенцева-Федоренко.

"На зустрічі фракції з президентом у четвер обговорювали питання коаліції, оборони, кандидатів на вакантні посади міністрів, корупційний скандал", — розповіла Мезенцева-Федоренко агентству "Інтерфакс-Україна" у п’ятницю.

На запитання, чи дійсно фракція запропонувала на посаду міністра юстиції кандидатуру Маслова, а на міністра енергетики - Андрія Геруса (голова парламентського комітету з питань енергетики — ІФ-У), народна депутатка відповіла: "Так. Ще на енергетику самовисунувся Юрій Камельчук. Про це публічно написав у Фб наш колега Андрій Жупанін. Позиції вакантні".

Як повідомлялося, Верховна Рада звільнила Германа Галущенка з посади міністра юстиції, а Світлану Гринчук — з посади міністра енергетики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА