Інтерфакс-Україна
18:57 05.04.2025

Київщина оголошує День жалоби в неділю за жертвами внаслідок обстрілу РФ Кривого Рогу - Калашник

1 хв читати
Київщина оголошує День жалоби в неділю за жертвами внаслідок обстрілу РФ Кривого Рогу - Калашник

Голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник оголосив у неділю День жалоби за жертвами російського ракетного балістичного удару по Кривому Рогу в ніч на суботу.

"6 квітня у Київській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки ворога по Кривому Рогу, що сталася 4 квітня", - написав він в телеграмі.

Голова Київської ОВА висловив співчуття рідним та близьким загиблих.

"Київщина разом з Кривим Рогом. Це спільний біль та трагедія. Це спільний жах та горе. Схиляємо голову в пам'ять за загиблими. росія має відповісти за кожне відібране та скалічене життя українців", - підкреслив Калашник.

Як повідомлялося, унаслідок ракетного удару по Кривому Рогу загинули 18 людей, серед яких дев'ятеро дітей.

Джерело: https://t.me/Mykola_Kalashnyk/4993

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

Каллас про створення трибуналу за злочини агресії РФ: кожен сантиметр війни задокументований, немає місця для безкарності

Каллас: сподіваємося прийняти 17-й пакет санкцій проти РФ цього місяця

Шмигаль про наміри ЄС виділити майже EUR1,9 млрд на військову підтримку України: це історичне рішення

Глави МЗС країн ЄС вітають завершення техробіт над проєктами правових інструментів для Спецтрибуналу щодо злочину агресії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА