Інтерфакс-Україна
09:55 10.06.2025

Падіння уламків було на території центральних архівів, пошкоджено приміщення Держархіву Одеської області

1 хв читати

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов повідомляє про падіння уламків боєприпасів на території окремих центральних архівів, крім того, пошкоджено приміщення Державного архіву Одеської області.

"Внаслідок російської атаки - зафіксовано уламки боєприпасів на території окремих центральних архівів. Можливе тимчасове закриття доступу для користувачів до архівів на час роботи піротехників", - написав Хромов в мережі Facebook.

Також він повідомив, що пошкоджено приміщення Державного архіву Одеської області, але обійшлося без жертв і втрат документів.

Як повідомлялося, внаслідок масованої атаки російських дронів по Одесі в ніч на 10 червня пошкоджено пологовий будинок, станція екстреної медичної допомоги та житлові будинки. Кількість загиблих в місті на ранок вівторка становить дві людини.

У Києві після російського обстрілу щонайменше четверо постраждалих і численні пошкодження цивільної інфраструктури у семи районах міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

В Офісі Президента відбулася зустріч із делегацією ОБСЄ щодо підтримки України

Глави МЗС України та Німеччини відвідали Одеський порт, обговорили наслідки ударів РФ, ППО та продовольчу безпеку

Мирна мешканка постраждала внаслідок атаки російського дрона на Купʼянщині — прокуратура

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА