Інтерфакс-Україна
12:14 11.08.2025

Ліна Костенко передала гроші на автівку для "Хартії", авто назвали на її честь - Жадан

1 хв читати

13 бригада оперативного призначення Нацгвардії України "Хартія" отримає автівку від поетеси, письменниці та дисидентки-шістдесятниці Ліни Костенко, повідомив поет Сергій Жадан, який зараз служить у лавах підрозділу.

"Ще одна автівка для "Хартії". Цього разу від Ліни Костенко. Певний час тому в Києві був великий вечір поезії Ліни Костенко. Всі кошти, отримані з продажу квитків, Ліна Василівна передала на Сили оборони, зокрема і нашу бригаду. Ми на ці кошти купили автомобіль, який так і назвали - Ліна", - написав Жадан на своїй сторінці у Facebook.

30 червня в Міжнародному центрі культури та мистецтв у Києві відбувся мистецький захід "Очима ти сказав мені: Люблю". 470 тис. грн від продажу квитків на цей вечір було передано на потреби ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

Водопостачання та подача е/е на Полтавщині повністю відновлено

Поїзд з військовим вантажем зійшов з рейок після підриву колії біля російського Санкт-Петербургу - ГУР

Голова Держетнополітики Єленський: Україна працює над переходом до моделі державно-церковного партнерства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА