Інтерфакс-Україна
08:14 10.10.2025

Ворожа нічна атака призвела до знеструмлення 28 тис. домогосподарств у двох районах Київської області

1 хв читати
Ворожа нічна атака призвела до знеструмлення 28 тис. домогосподарств у двох районах Київської області

Ворожа атака ракетами й дронами в ніч на п'ятницю призвела до знеструмлення 28 000 абонентів у двох районах області, повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник у телеграм-каналі.

"Наразі в області знеструмлено близько 28 000 родин Броварського та Бориспільського районів. Енергетики вже працюють над відновленням централізованого електропостачання. У населених пунктах розгортаються пункти незламності. Кожен з них забезпечений всім необхідним для допомоги населенню. Переводимо об’єкти критичної та соціальної інфраструктури на генератори", - написав Калашник у Телеграм.

Він повідомив також, що унаслідок ворожої атаки в Броварах пошкоджено три багатоповерхові будинки, 4 продуктові кіоски, два автомобілі знищено та два пошкоджено. У багатоповерхівках через вибухову хвилю посічено фасади та вибиті вікна.

Інформації про постраждалих немає.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримки та зміна маршрутів поїздів через пошкодження інфраструктури внаслідок ворожих атак – Укрзалізниця

Цивільна інфраструктура в Одеській області постраждала внаслідок нічних атак росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 739 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Екстрені відключення електроенергії застосовано у Києві, Київській та Дніпропетровській областях

Двоє загиблих в результаті ворожих атак на Київ - ДСНС

Нічні комбіновані атаки росіян спрямовані по енергетичній інфраструктурі України - Міненерго

Влучання у об'єкти нафтогазової промисловості внаслідок нічних атак ворога зафіксовано у Полтавській області - ОВА

Тринадцять цивільних постраждали внаслідок нічної ворожої атаки на Запоріжжя

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА