Інтерфакс-Україна
11:55 17.12.2025

Українськім воїнам вдалося взяти під контроль майже 90% території Купʼянська - Сирський

1 хв читати
Українськім воїнам вдалося взяти під контроль майже 90% території Купʼянська - Сирський
Фото: https://www.facebook.com

Завдяки активним пошуково-ударним діям українським воїни вдалося відкинути окупантів від Куп’янська у Харківській області та взяти під контроль майже 90 відсотків території міста, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Про це Сирський повідомив під час участі у 32-му засіданні Контактної групи з питань оборони України "Рамштайн", що відбулося у форматі відеоконференції у вівторок.

"Навів конкретні приклади успішних дій Сил оборони України. Завдяки активним пошуково-ударним діям нам вдалося відкинути окупантів від Куп’янська та взяти під контроль майже 90 відсотків території міста", - написав головком у Facebook.

Він поінформував загалом партнерів про поточну ситуацію на фронті, яка залишається складною. Сирський зазначив, що для ведення стратегічної наступальної операції противник наростив угруповання до чисельності близько 710 тисяч осіб. За його словами, незважаючи на суттєві втрати, російська армія не відмовляється від продовження наступальних дій, хоча істотних оперативних успіхів не досягла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА