Інтерфакс-Україна
18:28 18.06.2025

Кабмін удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла

1 хв читати
Кабмін удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла

Кабінет міністрів України удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла.

"Ветерани й ветеранки, які повернулися з полону, втратили житло або змушені тимчасово проживати в інших регіонах, тепер зможуть отримати компенсацію за оренду за значно спрощеною процедурою", - йдеться в повідомленні Міністерства у справах ветеранів.

Зокрема, тепер заяви з необхідними документами можна подавати до структурного підрозділ з питань ветеранської політики або через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою найманого житлового приміщення; визначено алгоритм передачі документів з ЦНАП до відповідних місцевих органів з питань ветеранської політики та зворотного інформування про результати розгляду.

У відомстві нагадали, що компенсацію можуть отримати Захисники і Захисниці, які захищали незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та: втратили або мають пошкоджене житло внаслідок бойових дій; мають житло на тимчасово окупованих територіях або в районах, де тривають бойові дії; проходять реабілітацію далеко від свого задекларованого місця проживання (понад 15 км).

Зазначається, що сума виплат залежить від місця розташування орендованого житла: Київ, Дніпро, Львів, Одеса – 2 прожиткових мінімумів – зараз це 6 056 грн; обласні центри – 1,5 прожиткового мінімуму – 4 542 грн; інші населені пункти – 1 прожитковий мінімум – 3 028 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Минулої доби росіяни поранили сім осіб на Херсонщині і трьох – на Донеччині

Повітряні сили: Росіяни атакували 280-ма засобами повітряного нападу, основний напрямок удару - Кременчук

Повідомлення про звільнення отримали понад 600 співробітників "Голосу Америки" - ЗМІ

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

Ворог обстріляв центральний район Херсона, є постраждала та пошкодження

РФ вчергове атакувала об'єкти енергетики на Полтавщині, зафіксовані уламки на відкритих територіях та постраждалий

Ізраїль повідомив про загибель ще одного командира КВІР, що відповідав за запуск дронів

Росіяни обстрілювали Нікополь та дві громади Дніпропетровщини, пошкоджена інфраструктура та ЛЕП

Окупанти обстріляли 11 населених пунктів Запорізької області, одна людина постраждала

Окупанти за добу втратили 1060 осіб та 116 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА