Інтерфакс-Україна
18:36 24.11.2025

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

2 хв читати
Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

В Службі безпеки України заявляють, що інформація про нібито підготовку підозри голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії чи очільнику САП Олександру Клименку не відповідає дійсності – жодних "вказівок від Офісу президента до СБУ не надходило.

"Інформація про те, що Служба безпеки України нібито готувала оголошення підозри у державній зраді голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії чи очільнику САП Олександру Клименку не відповідає дійсності", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прессслужбі СБУ в понеділок.

У відомстві зазначили: "Жодних таких "вказівок", "прохань" чи "натяків" із Офісу Президента або будь-якої іншої структури до СБУ не надходило".

В СБУ наголосили, що, відповідно до законодавства, слідчі Служби безпеки не можуть повідомляти про підозру чинним народним депутатам України.

"Тому цей інформаційний вкид не має нічого спільного із реальністю", - резюмували у пресслужбі відомства.

Офіс генерального прокурора також заявив у телеграм-каналі, що поширені твердження про нібито підготовлену чи погоджену підозру народному депутату за статтею "державна зрада", яку СБУ та ОГП начебто мали вручити, не відповідають дійсності.

"Наразі відсутні докази, які могли б стати підставою для такого процесуального рішення. Ситуація щодо інших осіб, згаданих у матеріалі, зокрема керівників інших правоохоронних органів - аналогічна. За наявності належних і юридично підтверджених підстав рішення про підозру ухвалюватимуться виключно у межах закону", - йдеться у повідомленні і підкреслюється, що Офіс генерального прокурора був і залишається поза політикою.

Раніше видання "Українська правда" повідомило, що в Офісі президента розмірковували над тим, щоб вручити главі фракції Давиду Арахамії підозру у держзраді – "намагались знайти "винуватців" зливу у справі Міндіча". Водночас, за інформацією видання, ні голова СБУ Василь Малюк, ні генпрокурор Руслан Кравченко на це не погодилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

Київ передав більше 1000 дронів для 72 ОМБр – Кличко

Сибіга озвучив європейським партнерам пʼять пріоритетних кроків для підтримки України і тиску на РФ

Кабмін спрямував 1,7 млрд грн як компенсацію на житло 715 сімей ветеранів

Перші ветеранські простори заплановано відкрити у Кривому Розі, Луцьку та Івано-Франківську на початку 2026р. - Свириденко

У листі фон дер Ляєн до держав-членів ЄС виписала три пропозиції щодо фінпідтримки Україна на 2026-2027рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА