Інтерфакс-Україна
21:24 11.11.2025

Аварійна ситуація з е/е виникла на Рівненщині, частина облцентру знеструмлена

1 хв читати

На Рівненщині сталася аварійна ситуація на одному з об'єктів "Укренерго", внаслідок чого без електропостачання залишилася частина обласного центру, повідомив очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

"Частина обласного центру залишилася без світла. Усе через аварійну ситуацію, що сталася на одному з об'єктів Укренерго", - написав він у телеграмі.

За його словами, наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання.

"Перебуваю з ними на зв'язку. Зауважу, що графік погодинних відключень сьогодні на Рівненщині не запроваджений", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

Одещина зазнала комбінованої ракетно-дронової атаки, одна людина постраждала – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА