Інтерфакс-Україна
14:46 13.06.2025

Новинському повідомлено про підозру в несплаті податків на понад 4 млрд грн

1 хв читати
Новинському повідомлено про підозру в несплаті податків на понад 4 млрд грн

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру колишньому народному депутату від забороненої проросійської партії у несплаті податків на понад 4 млрд грн.

"Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру колишньому народному депутату кількох скликань, обраному від забороненої проросійської партії "Опозиційний блок", який раніше також входив до складу "Партії регіонів"", - йдеться в повідомленні Бюро в телеграм-каналі в п'ятницю.

За інформацією ДБР, колишньому депутату інкримінують ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 ККУ).

"За даними слідства, після набуття громадянства України у 2012 році він продовжив свою підприємницьку діяльність в України, ставши податковим резидентом. Однак, всупереч вимогам податкового законодавства, він не задекларував отримані за кордоном доходи та не сплатив податок на доходи фізичних осіб у сумі понад 4,3 млрд грн", - зазначається в повідомленні.

Зокрема, ексдепутат отримав інвестиційний прибуток у розмірі понад 25 млрд грн від продажу інвестиційних активів — акцій іноземних компаній, які здійснювали діяльність на Кіпрі.

В повідомленні не вказано ім'я екснардепа, судячи з розміщеної в повідомленні фотографії підозрюваного, йдеться про Вадима Новинського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА