Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
22:56 21.07.2019

У КВУ відзначають втручання Нацполіції в роботу виборчкомів у 207-му та 210-му округах

1 хв читати

Представники Національної поліції України в неділю на 3 години заблокували роботу окружної виборчої комісії в 207-му виборчому окрузі (центр - м. Корюківка, Чернігівська обл.), до відбувалася передача виборчої документації дільничним виборчкомам, повідомляє Комітет виборців України.

"Офіційною причиною було зазначено проведення слідчих дій щодо законності встановлення камер відеоспостереження. Члени ОВК розцінили дії з блокування як тиск на комісію, що призвело до подання головою ОВК заяви в ДБР", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці КВУ в соцмережі "Фейсбук" у неділю ввечері.

Заступник голови ОВК №207 Андрій Чефранов повідомив, що представники поліції здійснюють перевірку особистих речей громадян на вході в приміщення ОВК.

"Причиною цього були вказані безперервні анонімні повідомлення про можливі мінування", - зазначили в КВУ.

"На думку спостерігачів КВУ такі дії представників поліції значною мірою можна трактувати як політично вмотивовані", - підсумували в Комітеті.

Також в день голосування на ОВК 210 мали місце факти вилучення представниками поліції особистих речей (планшетів) деяких представників громадської організації, яка проводила екзит-пол у межах виборчого округу.

"Адвокат громадської організації звернувся із заявою до ДБР про зловживання представниками поліції службовими повноваженнями", - розповіли в КВУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

Росія продовжує атакувати на фронті, за перемир‘я хоче видати тільки відсутність "шахедів" - ЦПД

Кардинали протягом ранку четверга не змогли обрати нового Папу Римського

Путінське "парадне перемир'я" виявилося фарсом, Україна адекватно реагує на обстріли і надає інформацію партнерам – Сибіга

В ЦПД заявили про порушення Росією самопроголошеного "перемир‘я"

Конклав не зміг обрати нового Папу

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Мережко сподівається, що у другому турі виборів президента Румунії переможе здоровий глузд

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

Російські хакери атакували румунські веб-сайти в день президентських виборів – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА