Інтерфакс-Україна
11:58 30.01.2026

НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

1 хв читати
НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) заявляє про фіксацію хвилі фейків, які мають на меті дискредитацію антикорупційних органів, - дезінформація поширюється через ресурси, ймовірно, пов’язані з РФ.

"Останніми місяцями фіксуємо хвилю фейків про діяльність НАБУ та САП! Через сумнівні ресурси та акаунти, ймовірно пов’язані з рф, поширюється дезінформація про "корупційні схеми" за участі українських та європейських топпосадовців", - йдеться в повідомленні НАБУ в телеграм-каналі в п’ятницю.

В НАБУ зазначають, що мета ворога — "дискредитувати антикорупційні органи та вплинути на думку партнерів, щоб підірвати підтримку України".

Бюро закликає не поширювати сумнівні "сенсації" та довіряти лише офіційним джерелам: nabu.gov.ua, facebook.com/nabu.gov.ua, t.me/nab_ukraine, x.com/nab_ukr, youtube.com/@NABUofficial, instagram.com/nab_ukraine, facebook.com/sap.gov.ua.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони про боротьбу з російськими БпЛА з супутниковим інтернетом: в Україні зможуть працювати тільки верифіковані Starlink

Дві жінки та 4-річний хлопчик зазнали поранень через атаку БпЛА у Запоріжжі

Буданов привітав воєнних розвідників з Днем департаменту активних дій ГУР

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

Зеленський про другий президентський термін: Залежить від того, як закінчиться війна

Екстрені відключення знову застосовані у Києві – Yasno

Три жінки отримали травми через атаку БпЛА на пологовий у Запоріжжі — ДСНС

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА