Інтерфакс-Україна
13:33 17.04.2025

Рада розблокувала підписання спікером двох законів

2 хв читати
Рада розблокувала підписання спікером двох законів

Верховна Рада не підтримала постанови щодо скасування голосувань за закони про адмінвідповідальність за порушення митних правил та про зарахування до стажу держслужби роботи на посадах начальників військових адміністрацій, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Розблокували підписання спікером: №9478 - зарахування часу роботи на посадах начальників військових адміністрацій та їх заступників до стажу державної служби, №10257 - про внесення змін до Митного кодексу України щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил", - написав Железняк у Телеграмі у четвер.

Як повідомлялось, Верховна Рада 25 березня 2025 р. ухвалила в цілому закон про внесення змін до закону "Про державну службу" щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями та зарахування до стажу державної служби часу роботи на деяких посадах у військових адміністраціях".

Закон визначає проходження державної служби на посадах у військових адміністраціях, присвоєння рангів та врахування досвіду роботи на таких посадах, як начальники військових адміністрацій, їх заступники, а також інші працівники адміністрацій. Це стосується осіб, які раніше працювали на державній службі або в органах місцевого самоврядування та після звільнення повернулися на службу до цих органів.

Крім цього, за словами співголови фракції "Європейська солідарність" Ірини Геращенко закон підіймає зарплати робітникам міністерства економіки та інших відомств.

Закон (№10257) про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань адміністративної відповідальності за порушення митних правил Верховна Рада прийняла у цілому 25 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

Лукашенко помилував 123 іноземців, з Білорусі на свободу повернуться п'ять українців

Стубб візьме участь у переговорах щодо миру в Україні у Берліні 15 грудня - ЗМІ

Ворог не в змозі протиснути українську оборону на півночі Покровська – 7 корпус ДШВ

Комбінована атака РФ пошкодила 4 ПС "Укренерго" на Одещині, без світла приблизно 60% споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА