Інтерфакс-Україна
20:04 26.04.2025

Зеленському дали місце в першому ряду на церемонії поховання папи Франциска всупереч ватиканському протоколу

1 хв читати

У Ватикані пішли на порушення протоколу розсадки світових лідерів на церемонії поховання папи Франциска, щоб забезпечити президенту України Володимиру Зеленському місце у першому ряду, повідомляє The Telegraph у суботу.

"Ватикан скасував протокол, щоб забезпечити Володимиру Зеленському місце в першому ряду на похороні Папи Франциска разом з Дональдом Трампом та Еммануелем Макроном. Пан Зеленський прибув до Риму з дружиною Оленою Зеленською на тлі очікувань прориву в мирних переговорах в Україні. Лідера зруйнованої війною країни зустріли спонтанними оплесками, коли він зайняв своє місце на площі Святого Петра після короткої зустрічі з паном Трампом на їхніх перших переговорах після розриву відносин в Овальному кабінеті", - пише The Telegraph.

1745666161208

Видання зазначає, що Ватикан вжив спеціальних заходів, щоб забезпечити пану Зеленському чільне місце в центрі уваги на церемонії, де більшість лідерів розсаджували відповідно до назви їхньої країни і того, чи є вони главами держав чи урядів. Відтак Володимир Зеленський і Дональд Трамп сиділи на відстані 11 місць один від одного в першому ряду.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

У МЗС України відповіли на слова радника Путіна про нібито все ще існування СРСР: Досить радянсько-ностальгічної нісенітиці

Президент України присвоїв звання Героя України Євгену Шаблу

Кілька десятків військовослужбовців і поліцейських заарештовано в Туреччині за звинуваченням у причетності до організації Гюлена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА