Інтерфакс-Україна
20:33 10.12.2025

Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни - Зеленський

1 хв читати
Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни - Зеленський

Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни, повідомив президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі з американською стороною.

"Разом із командою провели продуктивну розмову з американською стороною – Скотом Бессентом, Джаредом Кушнером і Ларрі Фінком. Фактично це була перша зустріч групи, яка працюватиме над документом щодо відбудови та економічного відновлення України", - написав Зеленський у телеграм-каналі у середу.

Сторони обговорили ключові речі для відновлення, різні механізми та бачення відбудови.

За словами президента, є багато напрацювань, які за правильного підходу можуть спрацювати в Україні.

"Ми вже підготували й український погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни. Саме загальна безпека визначатиме безпеку економічну і формуватиме захищеність бізнес-клімату", - задначив президент.

Також учасники зустрічі узгодили наступні контакти між командами.

"Як і завжди, з нашого боку затримок не буде. Працюємо на результат. Дякую президенту Трампу і його команді за змістовну роботу та підтримку", - наголосив Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА