Інтерфакс-Україна
19:12 26.07.2021

"Нафтогаз Трейдинг" виграв суд про заборону назви компанії-клона

1 хв читати
"Нафтогаз Трейдинг" виграв суд про заборону назви компанії-клона

ТОВ "Газопостачальна компанія (ГК) "Нафтогаз Трейдинг" виграла суд щодо заборони використання компанією-конкурентом схожої назви "Нафтогаз Трейдінг", яка відрізняється лише однією буквою в українському написанні (українська "і" замість "и" - ІФ).

Як повідомляється в прес-релізі компанії в понеділок, відповідне рішення ухвалив Господарський суд міста Києва.

"Суд дійшов висновку, що назва "Нафтогаз Трейдінг" заважає відрізнити дві компанії, які працюють на одному ринку, і може вводити споживачів в оману", - пояснюється в прес-релізі.

Як пояснили в ГК, відтепер фірма-клон зобов'язана виключити з повного та скороченого найменування словосполучення "Нафтогаз Трейдінг" (укр.), "Нафтогаз Трейдинг" (рос.) і Naftogaz Trading (англ.). Фірмі-клону заборонено використовувати такі позначення у своїй назві, доменних іменах та публікаціях у мережі інтернет.

Крім того, компанія має компенсувати ГК "Нафтогаз Трейдинг" 60,5 тис. грн витрат зі сплати державного мита та вартості судової експертизи.

"Суд взяв до уваги, що ГК "Нафтогаз Трейдинг" використовує свою назву з моменту реєстрації юридичної особи 16 серпня 2018 року, тобто задовго до реєстрації компанії-відповідача, яка відбулася 6 липня 2020 року", - доповнили в "Нафтогазі".

Бренд "Нафтогаз Трейдинг" зареєстровано 12 жовтня 2020 року в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА