Інтерфакс-Україна
18:44 31.01.2026

У Києві без опалення 3419 багатоповерхівок – Кличко

1 хв читати
У Києві без опалення 3419 багатоповерхівок – Кличко
Фото: Володимир Зінченко

Київ поступово відновлює системи життєзабезпечення міста після аварійної ситуації в енергосистемі України, частково відновлені системи водо- та теплопостачання міста, повідомив міський голова Віталій Кличко.

"Аварія призвела до зупинки роботи систем водо- та теплопостачання міста. На лівому березі постачання води вже відновили. Наразі на пониженому тиску система водопостачання працює в Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах. Без опалення нині 3419 багатоповерхівок — переважно на правому березі столиці", - написав він у Телеграмі.

За словами мера, комунальники й енергетики працюють над відновленням надання необхідних послуг киянам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщинв розпочато інвентаризацію мозаїк

Міністр оборони про боротьбу з російськими БпЛА з супутниковим інтернетом: в Україні зможуть працювати тільки верифіковані Starlink

Дві жінки та 4-річний хлопчик зазнали поранень через атаку БпЛА у Запоріжжі

Буданов привітав воєнних розвідників з Днем департаменту активних дій ГУР

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

Зеленський про другий президентський термін: Залежить від того, як закінчиться війна

Три жінки отримали травми через атаку БпЛА на пологовий у Запоріжжі — ДСНС

Рішення Верховного Суду "не містить жодних приписів щодо припинення поховань, закриття чи перенесення Національного військового меморіального кладовища" – ДУ "НВМК"

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА