Інтерфакс-Україна
18:12 05.07.2025

В Одесі погодили відкриття більше 20 пляжних зон

1 хв читати
В Одесі погодили відкриття більше 20 пляжних зон

Одеська обласна військова адміністрація (ОВА) погодила відкриття 29 пляжних зон, 27 із них в Одесі, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.

"Одеська ОВА вже погодила відкриття 29 пляжних зон, з них 27 - в Одесі. Попри все, на Одещині триває оздоровчий сезон!" - написав він в телеграмі.

Зокрема, Кіпер перерахував такі зони, як "Ітака", "Інклюзивний пляж "Безмеж", "Буфет на Малому Фонтані", "Гранд Петтін", "Куба", "Пляж "Калетон", муніципальний пляж "Чайка", "Сігал Біч", муніципальний пляж "Курортний", "Паблік", "Андерхілл", "Ліберті", "Ібіца", "Варадеро", "Кораблик", "Ківі", 5 ділянок "Соло Біч", пляж "Кокос", "Кокос-Курортний", 2 зони між траверсами №14 і №15 пляжу "Золотий берег", Ланжерон, муніципальний пляж для людей з інвалідністю (11 ст. Великого Фонтану).

Крім того, за словами Кіпера, ще 2 пляжі відкрито в області. Зокрема, центральний міський пляж (Чорноморськ), пляж у селищі Приморське (Ізмаїльський район).

"Список оновлюється - після проходження перевірок", - зазначив глава ОВА.

Кіпер наголосив, що під час повітряної тривоги, шторму від 2 балів чи виявленні підозрілих предметів перебування людей біля моря заборонено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА