Інтерфакс-Україна
19:06 28.03.2025

Зеленський: Цікаво, хто передає депутатам інформацію щодо угоди про корисні копалини

1 хв читати
Зеленський: Цікаво, хто передає депутатам інформацію щодо угоди про корисні копалини

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що йому цікаво звідки депутати отримують інформацію щодо угоди про корисні копалини.

"Я поки що не хочу реагувати на кожен такий меседж, тому ще в медіа з'явились пункти, а що з'явилось у депутатів якимось чином, це також для мене цікаво, я ще не читав, а депутати вже все знаю, що буде в угоді. Так, це дивно, цікаво хто цю інформацію передає, оце дуже цікаво також", - сказав Зеленський під час брифінгу у п’ятницю.

"Хотів би знати просто для себе, якщо так вони працюють, може вони нам щось допоможуть в війні з русскімі, якась буде там розвідка у них, може у них є такі джерела важливі, глибокі, цікаво що деякі речі якось так співпадають", - зауважив президент.

Він додав, що деякі депутати можливо мають інформацію з якихось посольств, це необхідно проаналізувати, і тоді "напевно, буде зрозуміло для чого це робиться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки ворожих дронів у Сумській області

Один цивільний постраждав через атаку російських дронів у Дніпропетровській області

Київська міська прокуратура повідомила про ситуацію із наркодилером Чернецьким

У Сумах загинув чоловік, ще один поранений через ворожій обстріл - ОВА

П’ятеро поліцейських постраждали від вибуху гранати під час виклику на домашнє насильство

Частина Сум тимчасово залишилася без електропостачання після атаки БПЛА

Рютте знов летить у Вашингтон на зустріч із Трампом

Комісія з добору директора БЕБ повідомила про офіційне засідання Конкурсної комісії у понеділок

Спека до +40 очікує Україну на початку третьої декади липня - синоптик

Негода пошкодила склад видавництва Vivat в Харкові, відправлення інтернет-замовлень і книг до партнерів затримаються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА