Інтерфакс-Україна
08:25 26.09.2024

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

1 хв читати

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Під час повітряної тривоги Прикарпаття атакували ворожі цілі. Пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури", - написала вона в телеграмі.

За її словами, наразі частина міста частково залишилася знеструмленою. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання.

Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, що виникла на місці падіння, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

"Ще раз закликаю всіх мешканців краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру", - наголосила очільниця ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Однією з мішеней росіян під час атаки була енергетична інфраструктура - Зеленський

У Раді зареєстровано проєкт постанови про відставку прем’єр-міністра Шмигаля

В Нікополі одна загибла і 5 травмованих внаслідок ранкового обстрілу міста окупантами

Франція не братиме участі в закупівлі американської зброї для України – ЗМІ

На розкраданні понад 22 млн грн через незаконні доплати викрито чотирьох посадовців філії АТ "Укрзалізниця"

Профільний комітет рекомендує Раді прийняти відставку премʼєр-міністра Шмигаля

Від російського нічного обстрілу постраждала цивільна інфраструктура в Харківській, Вінницькій і Дніпропетровській областях

Єрмак в інтерв'ю NY Post відзначив важливість того, щоб Трамп тиснув на РФ, що наблизило б мир для всього світу

НМТ-2025 з української мови не склали 0,39% вступників, з історії України - 0,16% і з математики - 11,73%

На Вінничині ліквідовують масштабну пожежу на підприємстві, 8 людей травмовано через ворожу атаку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА