Інтерфакс-Україна
01:27 16.12.2025

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський, який минулого тижня заявив про готовність провести вибори за умови забезпечення необхідних умов безпеки, уточнив, що необхідною такою умовою є припинення вогню.

"Для цього (проведення виборів) потрібна безпекова інфраструктура. Потрібне для виборів припинення вогню. (Якщо) припинення вогню буде, той чи інший термін (проведення виборів) якщо буде – ми готові до виборів", – відповів Зеленський на запитання журналістів.

Він нагадав, що говорив про 60-90 днів підготовки до виборів, але зазначив, що це може бути й інший необхідний термін, який готові погодити з партнерами і з "руськими".

"Передусім найголовніше – це можливість провести легітимні вибори або провести вибори з легітимним результатом", – наголосив президент України.

За його словами, потрібна співпраця законодавців щодо змін законів та такий підхід, щоб не ускладнювати й без того непросте життя українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін звільнив заступника міністра економіки Телюпу

Освітній омбудсмен бачить небезпечні моменти з безпекою персональних даних при використанні приватних електронних щоденників

ДШВ: Ворог проявляє найбільшу активність на західних околицях Покровська, посилює тиск на південно-східні райони Мирнограда

Лідери країн-учасниць Коаліції охочих вже визначилися з розміщенням сил підтримки в Україні – Жовква

В Одеській області без світла залишаються 288,2 тис. родин - ОВА

На "Рамштайні" партнери оголосять про нові внески у посилення спроможностей Сил оборони України - Міноборони

Генпрокурор: виявлено пістолет, з якого вбили Парубія

До питання строкових контрактів для вчителів варто повернутися після зміни підходів і підвищення зарплат педагогів - освітній омбудсмен

Окупанти атакували цивільний мікроавтобус у Запорізькому районі, без постраждалих

Освітній омбудсмен Лещик: штраф за булінг має бути підвищений орієнтовно до 10 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА