Інтерфакс-Україна
17:45 21.07.2025

Німеччина і США близькі до укладення угоди про постачання систем Patriot Україні - ЗМІ

1 хв читати
Німеччина і США близькі до укладення угоди про постачання систем Patriot Україні - ЗМІ
Фото: https://www.bloomberg.com

ФРН і США завершують підготовку до укладення угоди, яка дозволить передати Києву дві батареї ЗРК Patriot із запасів Берліна, які потім поповнить Вашингтон, повідомляє в понеділок Bloomberg з посиланням на джерела.

"За словами співрозмовників агентства, німецькі та американські чиновники мають намір остаточно узгодити питання, що залишилися щодо угоди з Patriot, включаючи терміни заміни вичерпаних запасів", - передає Bloomberg.

За словами джерел агентства, офіційна заява може з'явитися пізніше цього тижня.

Глава Міноборони ФРН Борис Пісторіус заявив у понеділок, що "Німеччина сприятиме якнайшвидшому наданню п'яти терміново необхідних систем Patriot". "Як ми можемо цього досягти, ми будемо узгоджувати в тісній співпраці та в дусі взаємної довіри між партнерами протягом найближчих днів", - сказав він, відкриваючи засідання у форматі "Рамштайн".

Раніше Німеччина надавала Україні три системи Patriot. У запасах Берліна їх залишилося сім штук, тому Німеччина готова передати Україні ще кілька тільки за умови, якщо США гарантує зі свого боку їх швидку заміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом доби на Донеччині загинули п’ятеро мирних жителів, ще 11 – поранені

Внаслідок ракетного удару по Миколаєву постраждали семеро людей, пошкоджено понад 30 будинків

Через ворожі удари по Херсонщині загинули двоє людей, ще десятеро поранені – ОВА

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є загиблий і поранені

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Один із мікрорайонів Чугуєва зазнав ударів, пошкоджено житло, постраждали троє жінок – мер

ДСНС ліквідувала пожежу площею 1500 кв. м після ракетного удару по Миколаєву

Дев’ятьох українців затримали на кордоні з Молдовою за спробу нелегального перетину через Придністров’я

З 4 серпня на МАПП "Ягодин-Дорогуськ" стартують ремонтні роботи, можливе часткове перекриття смуг руху

Окупанти втратили 111 осіб на покровському напрямку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА