Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:38 21.07.2019

Зеленський дав зрозуміти, що його команда готова обговорювати співпрацю з партією Вакарчука

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський дав зрозуміти, що партія "Слуга народу" готова обговорювати можливу співпрацю з партією "Голос" Святослава Вакарчука.

"Наша пропозиція до пана Вакарчука була озвучена ще з початку моєї президентської кампанії. Ми не можемо більше наполягати, у нас трохи більше рейтинг, ніж у "Голосу", але ми запрошуємо до розмови пана Вакарчука з задоволенням", - сказав Зеленський у неділю в штабі партії "Слуга народу" в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Іран розглядає пропозицію США щодо відновлення ядерних переговорів – ЗМІ

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Зеленський: Маємо хороші політичні сигнали найвищого рівня, у тому числі від США, очікуємо сильних кроків і щодо санкцій проти Росії

Зеленський після атаки по Харкову: потрібні інвестиції у дрони-перехоплювачі та посилення санкцій проти РФ

Зеленський обговорив із сенаторами Гремом і Блюменталем підтримку України та санкційний тиск на РФ

Зеленський: Важливо, щоб Польща й надалі залишалася ключовим логістичним і транзитним хабом для міжнародної допомоги Україні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА