Інтерфакс-Україна
21:08 04.11.2025

Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників

1 хв читати
Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент України Володимир Зеленський побував на пункті управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

"Військові доповіли про ситуацію в районі Покровська, стабілізацію лінії оборони, взаємодію із суміжними підрозділами. Ворог продовжує нарощувати зусилля та вести штурмові дії в Покровську. Приділили увагу посиленню нашої оборони та забезпеченню воїнів усім необхідним", - написав глава держави у телеграм у вівторок.

Зеленський заслухав доповіді військових про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами – орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та "За мужність" ІІ–ІІІ ступенів.

"Воїни захищають Україну на дуже важливому і найгарячішому напрямку. Дякую за це. Це дуже важливо, тому що це не тільки наша земля. Це передусім тиск ворога психологічно на нашу державу й на всіх союзників. І багато чого вирішується саме в цьому напрямку", - зазначив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція та Україна підписали меморандум про співпрацю в галузі оборонних інновацій

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

Шмигаль зустрівся з керівництвом компанї Saab, виробника шведських бойових літаків Gripen

Строки запровадження єАкцизу можуть бути перенесені на 10 місяців - до 1 листопада 2026 року

Офіс генерального прокурора оскаржить виправдувальний вирок військовослужбовцю РФ

Єрмак обговорив із польськими аналітиками загрозу від російських БпЛА

Суд США схвалив припинення кримінальної справи проти Boeing у зв'язку з катастрофами літаків 737 MAX

Київщина отримає понад 730 млн грн для завершення 30 проєктів з відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА