Інтерфакс-Україна
03:47 21.09.2025

Кіберполіція та МВС попередили про нову схему онлайн-шахрайства з продажем авто

1 хв читати

Кіберполіція та Головний сервісний центр МВС попередили українців про нову схему онлайн-шахрайства, пов’язану з продажем автомобілів, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Шахраї пропонують неіснуючі авто за "вигідною ціною", демонструють підроблені документи та апелюють до соціально чутливих тем, зокрема волонтерства", - зазначили у відомстві.

У МВС додали, щоб убезпечити себе варто перевіряти інформацію лише через офіційні канали, не довіряти "копіям документів", надісланим у месенджерах иа не переказувати гроші за авто, яке не бачили особисто.

Джерело: https://t.me/mvs_ukraine/54260

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС відбудеться з енергосистеми України

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Генсек НАТО візьме участь у Парламентській асамблеї Альянсу у Словенії

Мирного жителя поранено на Нікопольщині через ворожі обстріли

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА